mzosMUP i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta provode preventivni projekt “Živim život bez nasilja” u suradnji s nevladinim udrugama Status M i Riječi/Prave/Predstave, namijenjen učenicima 7. razreda osnovnih škola. U PGŽ projekt će se realizirati 12.05. i 21.05.2015.

Ove školske godine u našoj Županiji projekt će se održat  u Osnovnoj školi “Petar Zrinski” Čabar, Područnoj školi Gerovo, Zagrebačka 2. U projektu sudjeluju učenici sedmih razreda Matične škole Čabar i područnih škola Gerovo, Tršće i Prezid. Pozivamo Vas da vašim prisustvovanjem potvrdite važnost ovog projekta za razvoj kulture nenasilja u našem društvu i pridružite nam se 12.05.2015. u 10,00 sati na predstavi Nevladina udruga Riječi/Prave/Predstave, EUThe/Arto projekt :

Nasilje ” za nasilje nema opravdanje

Veselimo se zajedničkom druženju!

Koordinatori programa “Živim život bez nasilja:
Ingrid Mavrić, policijska službenica zadužena za provedbu programa,
Ksenija Petelin, voditeljica županijskog stručnog vijeća Školskih preventivnih programa u osnovnim školama
Ivan Kvesić, ravnatelj OŠ “Petar Zrinski” Čabar.